VetOutleti andmeregister on konfidentsiaalne ja VetOutlet kohustub mitte avaldama käesolevas lepingus olevaid andmeid teistele isikutele. Andmeid ei kasutata turunduslikel eesmärkidel ilma kirjaliku loata.

VetOutlet toimetab kauba kohale posti teel. Kui tellitud toode ei ole saadaval, teavitame teid sellest niipea kui võimalik. Keskmine tarneaeg on 4-7 päeva. Logistikaettevõte toimetab paki tellija aadressile. Transpordi hind sisaldab ühte kättetoimetamise katset. Kui tellijat ei ole võimalik kätte saada, siis toimetatakse pakk lähimasse postkontorisse, kust tellija selle kätte saab.

Tähelepanu! Eraisiku miinimumtellimus on 250,00 EUR (KM 0).

Kõikide tellimuste postikulu on 21,50 EUR + KM.

Käibemaks

Kõikide toodete hinnad on ilma käibemaksuta. Hinnale lisandub käibemaks 20% (enamusele kaubale), 13% (toidule ja retseptita ravimitele) või 9% (retseptiravimitele ja raamatutele).

Garantii

Enamikule meie toodetele kehtib 1-aastane garantii. Mõnede toodete garantii on pikem. Pikem garantii on märgitud toote lehel.

Toote tagastamine

Vastavalt Võlaõigusseadusele on kliendil õigus tühistada tellimus või selle osa ning tagastada toode 14 päeva jooksul alates kättesaamisest. Tagastatav toode peab olema kasutamata. Kui soovite mõne toote tagastada, siis tuleb kõigepealt telefoni või e-posti teel võtta ühendust VetOutlet OÜ-ga.

Vääramatud jõud

VetOutlet võib lükata edasi toote kättetoimetamis või tühistada tellimuse, makstes tagasi kauba eest tasutud summa. Määramatuks jõuks võivad olla näiteks ametiasutuste tegevus, tehniline rike, töö katkestus veekahjustuste, tulekahju või mõne muu õnnetuse tagajärjel, streik või muud sarnased põhjused, millega VetOutlet ei saanud arvestada ja mille tagajärgi ei oleks saanud vältida.

Muu

Kõik kaubad kuuluvad VetOutletile kuni ostuhinna täieliku tasumiseni.

VetOutletil on õigus muuta hindu.

VetOutletil on õigus tühistada tellimus, kui toode pole saadval.

 

 

Andmed

Vetoutlet OÜ

Valdeku 62

11621 Tallinn


Konfidentsiaalsus: kliendi andmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, välja arvatud nendele isikutele, kes on seotud kliendile teenuse osutamisega (nt postiteenus).

 

Kontakt

VetOutlet OÜ

Valdeku 62

11621 Tallinn

Tel. +372 580 545 22

info at vetoutlet.ee